КЗОЗ "Куп'янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової"
contador de visitas счетчик посещений
Директор
Олег Миколайович Брянцев
Річний звіт директора

Сестра медична М5

Сестра медична М6

Фельдшер Ф1

Фельдшер Ф2


    пп
ПІБ абітурієнта Дата створення
  заяви
Середній бал
  свідоцтва/атестата
Українська мова Біологія Спеціальні умови
  щодо участі у конкурсному відборі при вступі для здобуття окр молодшого
  спеціаліста
Спеціальні умови
  на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за
  державним або регіональним замовленням
1 Сподіна Анастасія Романівна 02.07.2018 9,2 6,5 5,8 + +
2 Дєдусенко-Демененко
  Валерія Євгеніївна
02.07.2018 9,9 7 6
3 Чугунова
  Олександра Володимирівна
02.07.2018 9,1 5,8 7,3
4 Кононенко
  Єлизавета Романівна
02.07.2018 10,6 6,5 7,3
5 Верхотурова
  Дар'я Юріївна
02.07.2018 10,1 7 6,3
6 Петренко Альона
  Андріївна
03.07.2018 10,4 6 7,8
7 Чоломбитько
  Олександра Аріфівна
03.07.2018 8,6 4,5 4 + +
8 Круподьор
  Катерина Андріївна
03.07.2018 8,5 5 4,5
9 Куцевалова
  Олександра Сергіївна
03.07.2018 6,7 6,5 4 +
10 Степанова Ніна
  Вадимівна
03.07.2018 7,1 7,8 8
11 Пономаренко
  Поліна Володимирівна
03.07.2018 7,7 5 5,5 +
12 Головльова
  Валерія Василівна
03.07.2018 7,3 4,8 4,8
13 Нестаренко
  Ангеліна Сергіївна
04.07.2018 9,5 6,8 6,3 + +
14 Семеєва Юлія
  Віталіївна
04.07.2018 7,9 6,8 5
15 Василенко Євген
  Володимирович
06.07.2018 9,1 7 6,3
16 Лобанова Карина
  Сергіївна
09.07.2018 9,3 6,8 6,3
17 Воронкова
  Анастасія Дмитрівна
09.07.2018 7,9 4,5 5,3
18 Сівтунова
  Вероніка Олександрівна
09.07.2018 10,4 7,5 6,8
19 Темна Єлизавета
  Олександрівна
09.07.2018 10,8 7 6
20 Колій Юлія
  Олександрівна
09.07.2018 10,2 9,3 6,5
21 Андрущенко
  Дмитро Романович
10.07.2018 7,3 4,5 4,8
22 Крюкова Вероніка
  Іванівна
10.07.2018 7,9 4 6,8
23 Мерзлікіна
  Віталіна Олександрівна
10.07.2018 9,1 5,5 5,5
24 Канцедал
  Віолетта Володимирівна
10.07.2018 9,2 7,5 6,3
25 Малій
  Каріна Олександрівна
10.07.2018 9,6 6,8 4,3 +

    пп
ПІБ абітурієнта Дата створення
  заяви
Середній бал
  свідоцтва/атестата
Українська мова Біологія Спеціальні умови
  щодо участі у конкурсному відборі при вступі для здобуття окр молодшого
  спеціаліста
Спеціальні умови
  на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за
  державним або регіональним замовленням
1 Нєєлова Владлена
  Сергіївна
10.07.2018 6,3 4 4,3
2 Трикущенко
  Катерина Миколаївна
11.07.2018 8,4 4,3 4,5
3 Хоша Вероніка
  Юріївна
11.07.2018 5,6 4,5 4
4 Тараненко Данило
  Сергійович
11.07.2018 6,6 7 8,5
5 Корявцева Марина
  Аркадіївна
12.07.2018 6,1 4,8 4,5
6 Гуденко Артур
  Миколайович
12.07.2018 5,5 5 4,5 + +
7 Ісмаілов Рустам
  Бахтійорович
12.07.2018 5,9 5 4,3 + +
8 Кожурін Роман
  Леонідович
12.07.2018 5,2 5 4,3 + +
9 Чумєйко Микола
  Олексійович
13.07.2018 5,1 8,3 9
10 Куценко Вікторія
  Віталіївна
13.07.2018 8,4 7,3 7
11 Смирнова Марина
  Анатоліївна
13.07.2018 7,8 4,8 4,3 + +
12 Щербан Олександр
  Васильович
14.07.2018 7,3 4 6,3

    пп
ПІБ абітурієнта Дата створення
  заяви
Середній бал
  свідоцтва/атестата
Українська мова Біологія Спеціальні умови
  щодо участі у конкурсному відборі при вступі для здобуття ОКР молодшого
  спеціаліста
Спеціальні
  умови на здобуття ОКР молодшого спеціаліста за державним або регіональним
  замовленням
1 Сорокін Максим Олексійович 02.07.2018 8,7 8,5 4,3
2 Істомін Євгеній
  Григорович
02.07.2018 5,1 5,3 7
3 Тесленко Аліна
  Сергіївна
02.07.2018 8,3 4 4,3
4 Зохно Віктор
  Юрійович
02.07.2018 7,1 3,8 4,8
5 Грищенко Дар'я
  Михайлівна
02.07.2018 8,5 7,3 8,3
6 Пурій Богдана
  Юріївна
02.07.2018 10,7 9,3 9
7 Пігулевська
  Дар'я Денисівна
02.07.2018 7,6 4,5 5,5
8 Таран Дар'я
  Олександрівна
02.07.2018 7,8 4,3 5
9 Стельмах Аліна
  Дмитрівна
02.07.2018 9,5 8 7,5
10 Писана Марія
  Василівна
03.07.2018 9,5 4 6,8
11 Сабада Ірина
  Олександрівна
03.07.2018 9,5 7,5 7,3
12 Удовік Валерія
  Валеріївна
03.07.2018 8,9 6,8 4,8
13 Третяк Єлизавета
  Олександрівна
03.07.2018 9,8 8 5,8
14 Крилевська
  Катерина Андріївна
03.07.2018 7,7 5,8 4,5
15 Хаустов Олексій
  Андрійович
03.07.2018 10,5 7 7,3
16 Михайлова
  Анастасія Андріївна
03.07.2018 7,5 7,8 9
17 Потьомка Євгеній
  Миколайович
03.07.2018 6,2 4,5 5,5
18 Негодіна Євгенія
  Сергіївна
04.07.2018 8,4 5,5 6,5 +
19 Кузніцова
  Віолета Юріївна
04.07.2018 9,8 7 8,5
20 Дзюба Рімма
  Олегівна
04.07.2018 7 4,8 6,8
21 Мартиненко Дар'я
  Павлівна
05.07.2018 8 5 4
22 Алферова Ксенія
  Юріївна
05.07.2018 9,1 8 7,5
23 Кисельова
  Анастасія Володимирівна
06.07.2018 9,9 6,5 7,8
24 Марчук Михайло
  Артемович
09.07.2018 10,9 9,5 9
25 Заярна
  Діана Олександрівна
10.07.2018 9,4 7,3 7,5

    пп
ПІБ абітурієнта Дата створення
  заяви
Середній бал
  свідоцтва/атестата
Українська мова Біологія Спеціальні умови
  щодо участі у конкурсному відборі при вступі для здобуття ОКР молодшого
  спеціаліста
Спеціальні
  умови на здобуття ОКР молодшого спеціаліста за державним або регіональним
  замовленням
1 Бугайова Марина
  Олександрівна
10.07.2018 9 4,5 4,8
2 Лісняк Тихон
  Олексійович
10.07.2018 8,8 4,3 5,5
3 Кизим Інна
  Валеріївна
10.07.2018 9,7 7,8 7
4 Швецова Валерія
  Василівна
10.07.2018 11 7,5 7,5
5 Кузніченко Ірина
  Максимівна
10.07.2018 7,4 8,3 8,5
6 Водолажський
  Олександр Віталійович
11.07.2018 8,2 5,5 6,3 + +
7 Дібровенко Євген
  Олександрович
13.07.2018 7,7 5,5 4,5
8 Догадайло Артур
  Вадимович
13.07.2018 5,9 5,8 6,3 +
9 Дзюбанова Анастасія
  Анатоліївна
13.07.2018 6,4 4,3 6 + +
10 Дамірова Вікторія
  Сергіївна
13.07.2018 6 4,8 6,8
11 Бірічев Дмитро
  Юрійович
14.07.2018 9,3 7,8 7,3 +
12 Миронова
  Єлизавета Сергіївна
14.07.2018 5,6 5,5 7
13 Будаєва Анна
  Володимирівна
14.07.2018 9,6 7,5 7,3
14 Буряк Єлизавета
  Павлівна
14.07.2018 7,2 5,5 5,3