КЗОЗ "Куп'янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової"
contador de visitas счетчик посещений
Директор
Олег Миколайович Брянцев
Річний звіт директора

З нагоди відзначення 204-ї річниці від дня народження великого сина українського народу, геніального національного Пророка — Тараса Шевченка

15 березня 2018 року у лекційній аудиторії відбулася ІІІ міська наукова конференція школярів "Відкриття"

14 березня  2018 року було проведено інтелект-шоу «Еврика» з хімї та біології для студентів груп  М-21

13 березня 2018 року було проведено студентську конференцію з біології для студентв груп: М-11, М-12 на тему: «Розмноження організмів, будова статевих клітин»

12 березня 2018 року в рамках тижня загальноосвітніх дисциплін серед студентів групи М-12 було проведено літературну вікторину з дисципліни «Зарубіжна література»

9 лютого 2018 року у коледжі відбулись батьківські збори.

На порядку денному було розглянуто питання профілактики шкідливих звичок.

 

13 лютого 2018 року в актовій залі коледжу відбувся загальноколеджанський виховний захід до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

8 лютого 2018 року  у нашому коледжі був проведений виховний захід, присвячений 75-й річниці визволення Куп’янщини від німецько-фашистських загарбників.

29 січня 2018 року в аудиторії №32 у групі Ф-41 викладачем Печерицею Н.О. було проведено відкрите теоретичне заняття з дисципліни "Дерматологія, венерологія"

Тема: "Шкірні захворювання нез'ясованої етіології"

29 січня 2018 року студенти коледжу взяли участь у загальноміському мітингу до Дня вшанування пам’яті Героїв Крут, який відбувся біля пам’ятного знаку «Козацький Хрест» у сквері ім. Т. Г. Шевченка.

29 січня 1918 року відбулося збройне зіткнення на залізничній станції біля села Крути, яке розташоване на 130-му кілометрі  північно-східного напрямку від Києва.

25 січня 2018 року у нашому коледжі відбулося особливе свято -

випускний вечір

у студентів групи А-37 фельдшерсько-акушерського відділення

21 грудня 2017 року у актовій залі коледжу відбулася Новорічна концертно-розважальна програма для студентської молоді. У підготовці і проведенні цієї програми взяли участь студенти майже всіх груп, особливо активними були першокурсники.

21 грудня 2017 року в Куп’янській ЗОШ №1

відбулось заняття для дівчат сьомих класів на тему

"Відверта розмова про здоров'я дівчинки".

19 грудня 2017 року студенти – члени загону швидкого реагування Товариства Червоного Хреста з викладачами коледжу Баско Я. Ф. та Марченко А. О. провели  у Куп’янській гімназії № 1 для 8-11 класів практичний тренінг «Школа екстреної медичної допомоги».

З 27 листопада по 1 грудня 2017 року

 проводився тиждень терапевтичних дисциплін

25 листопада 2017 року проведено планове спільне засідання педагогічної ради разом з батьківською громадськістю І-ІІ курсів

22 – 25 листопада  2017 року у коледжі були проведені заходи у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні.

16 листопада 2017 року у коледжі відбулася конкурсно-розважальна програма «Коледж має таланти»

9 листопада, у День української писемності та мови, у Куп'янському медичному коледжі ім. Марії Шкарлетової студенти ІІ курсів написали XVII радіодиктант національної єдності.

З 5 жовтня 2017 року на ознаменування 295-ї річниці з Дня народження Г.С. Сковороди розпочалися Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе», до яких активно залучилися студенти ІІІ – ІV курсів.

27 жовтня 2017 року студенти коледжу

передали волонтерську допомогу

для бійців АТО.

25 і 26 жовтня 2017 року у коледжі були проведені екскурсії для

учнів 5 – 7 класів

ЗОШ №1.

13 жовтня в актовій залі коледжу з нагоди Дня захисника України відбулася концертна програма, підготовлена силами студентів різних курсів. На свято були запрошені військові прикордонної служби «Тополі». Трьом із них директор коледжу, член Куп’янської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) О.М. Брянцев та голова  Куп’янської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) М. В. Папуцін вручили медалі «За оборону рідної держави».

5 жовтня поточного року в лекційній аудиторії коледжу для студентів груп нового набору працівники бібліотеки провели виховну годину з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, який країна відзначала 30 вересня

Для кожного вчитель – це людина, яка відкриває нові простори у світ знань, дає потрібні поради, розуміє  потреби своїх вихованців, часто допомагає їм вірно обрати майбутню професію, враховуючи індивідуальні здібності особистості. В усі віки людство схиляло голову перед своїми учителями.

Не за один рік сформувався наш коледж таким, яким його бачимо зараз. Звичайно, всі студенти повинні знати його історію. 21 вересня 2017 року біля пам’ятника «В ім’я подвигу медичних сестер» для груп нового набору пройшла урочиста лінійка, присвячена саме  історії Куп’янського медичного коледжу ім. Марії Шкарлетової.

Як наш коледж відзначив цей день. У Куп’янському медичному коледжі ім. Марії Шкарлетової вже стало традицією проводити щороку у середині вересня День здоров’я для студентів груп нового набору. Так сталося і в цьому 2017 – 2018 навчальному році.

Промчалося літо, залишивши яскраві спогади для нас, першокурсників… Подання документів до Куп’янського медичного коледжу, екзамени, довгоочікувані результати – тепер усе це позаду. Ми – студенти медичного коледжу.

1 вересня – перший найвідповідальніший день.

З січня 2017 року в гуртожитку коледжу розпочато ремонтні роботи з благоустрою душових кімнат, кухонь, санвузлів.

Ремонт зроблено на кухнях усіх поверхів: замінено каналізаційні і водопостачальні системи, встановлено мікрохвильові печі, покрито стіни і стелю пластиком, постелено лінолеум на підлозі, встановлено нержавіючі раковини і електроводонагрівачі.

Для проведення науково-дослідної роботи в коледжі організовані студентські товариства,  які здійснюють свою діяльність у позаурочний час. Науково-дослідна робота базується  на роботі предметних гуртків, дослідній, пошуковій роботі, організації виставок,  рефератів, доповідей та інших доробок, проведенні заключних науково-практичних  конференцій.

31 рік поспіль Україна загоює свої рани, але чорнобильська земля ще довго залишатиметься враженою розщепленим атомом з четвертого реактора ЧАЕС.